Google katlanabilir telefon patentini aldı!

Pixel 4 modellerini duyurmaya hazırlanan Google’dan artık de farklı bir model için birtakım haberler ortaya çıktı. Google’ın katlanabilir telefon patentini gösteren haberlere nazaran Google, sayfaları olan bir katlanabilir telefon modeliyle karşımıza çıkacak. İşte Google katlanabilir telefon modeli hakkında birinci detaylar! Google telefon bölümünde daha fazla kelam sahibi olmaya çalışıyor!

Google katlanabilir telefon nasıl olacak?

Google’ın katlanabilir telefonu ile ilgili ortaya çıkan patent görselleri, telefonun tasarımı hakkında birçok bilgiyi bizlere veriyor. Bu görsellere nazaran Google’ın akıllı telefon modelleri, öbür firmaların katlanabilir akıllı telefon modellerine nazaran biraz daha farklı dizayna sahip olacak.

Ortaya çıkan görsellerde, sayfaları olan bir katlanabilir telefon görüyoruz. Burdan da güncel katlanabilir akıllı telefon modellerinden biraz daha farklı dizaynla geleceği anlaşılıyor. Bu farklı tasarım anlayışı, farklı kullanım senaryolarını da beraberinde getirecek.

Kitaba benzeyen Google akıllı telefon modelinin ne vakit tanıtılacağına dair şimdi bir bilgi bulunmuyor. Lakin patentlerinin alınması, Google’dan katlanabilir akıllı telefon göreceğimizi doğruluyor. Farklı tasarım anlayışı ve Google tarafından patentlenmiş olması birçok kullanıcıyı heyecanlandırmayı başardı bile.

Başa dön tuşu