Google Pixel 3a parçalarına ayrıldı!

Google’ın uygun fiyatlı akıllı telefonları olan Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL modelleri geçtiğimiz ay San Francisco’da düzenlenen Google Geliştiriciler Konferansı’nın bu yılki ayağı olan Google I/O 2019‘da resmi olarak tanıtılmıştı.

Cihazlara uyguladığı dayanıklılık testleri ile popülerleşen JerryRigEverything, geçtiğimiz günlerde yayınladığı dayanıklılık testinin akabinde, bu kere Google Pixel 3a modelini modüllerine ayırarak kullanıcıların karşısına çıktı.

Google Pixel 3a modüllerine ayrıldı!

Cihazı modüllerine ayırmak için birçok telefon ile emsal formda ekranı ısıtarak yanlardan pena üslubunda bir modül ile açmak gerekiyor. Lakin, telefonda birinci olarak art kapak yerine ekran çıktığı için bu mevzuda çok dikkatli olunmalı.

Ekranı pena yardımı ile kasadan ayırdıktan sonra kablo irtibatını sökmek için iki adet vidayı sökmek gerekiyor. Ekranı çıkardıktan sonra kasa üzerindeki 2 -3 vidayı sökmek aygıtın donanımına ulaşmak için kâfi oluyor.

Cihazın epey güç söküldüğünü görebileceğiniz bu görüntünün profesyonellere yönelik olduğunu hatırlatmak isteriz. Aygıtınızı tamir etmek için sökmenizi tavsiye etmiyor ve doğabilecek sorunlara karşı sorumluluk kabul etmiyoruz.

Başa dön tuşu