Google Pixel 4 görüntüleri ortaya çıktı!

Google, birkaç yıldır Pixel aygıtlarındaki bozmadığı çizgisiyle değerli adımlar attı. Night Sight modu ve öteki kamera özelliklerinin performansı ile de birçok amiral gemisi aygıtı geride bıraktı. Yeni çıkacak Google Pixel 4 imgeleri sızdırıldı!

Google Pixel 4 manzaraları ile dikkatleri üstüne topladı!

PIxel 3, çıkış yaptığı birinci aydan akıllı telefon pazarının üst kademesine süratle girdi. Google, yeni jenerasyon Pixel ile de işleri bir üst düzeye çıkarmaya hazır görünüyor. Çıkış tarihi yaklaştıkça da son birkaç hafta içinde daima bir Pixel 4 sızıntısı akışı görmeye başladık.

Yeni sızdırılan bilgilere nazaran Google Pixel 4‘ün render imgeleri iPhone 11’in sızdırılan render imgelerine epeyce benziyor. Ancak bununla birlikte Google Pixel 4 olduğu tez edilen fotoğraflar da Mukul Sharma tarafından Twitter üzerinden paylaşıldı.

Bu sızıntılar da tasarım konusunda hem merak uyandırdı hem de kullanıcılar tarafında büyük bir ayrılığa sebep oldu. Birçok kullanıcı iPhone dizaynına benzetirse, Google kendi niş kitlesini kaybedecek derken kimileri da Google’ın radikal tasarım kararını destekliyor.

Donanım tarafında Pixel 4 özellikleriyle ilgili olarak, Google’ın yeni jenerasyon akıllı telefonunun ön hoparlörü ve fiziksel parmak izi tarayıcısının olmaması bekleniyor. Ayrıyeten, Pixel 4‘ün Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemciden güç alarak en az 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olması da beklentiler ortasında.

Tasarım konusunda da aygıtın tanıtım tarihi yaklaştıkça daha kesin sızıntıların gelmesi bekleniyor. Lakin Google Pixel 4 ile epeyce tezli gelecek üzere duruyor.

Başa dön tuşu