Ücretsiz PUBG Lite çıkmadan rekor kırdı!

Dünyaca ünlü Battle Royale oyunu PUBG’nin düşük sistemli bilgisayarlar için geliştirilen versiyonu ülkemizde ön kayıt sürecine girdi. Ücretsiz PUBG Lite 9 Mayıs’ta başlayan ön kayıtta rekor kırarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ücretsiz PUBG Lite Türkiye için geri sayım başladı

9 Mayıs’ta ön kayıtların başladığı fiyatsız PUBG Lite Türkiye için kayıtlar 23 Mayıs’a kadar sürecek. Oyun 21 Mayıs günü ön indirmeye açıldı. Birinci iki hafta içinde 300 binden fazla ön kayıt alan oyun, bir rekora imza atmış oldu.

Oyunda birinci 50 bin kaydın akabinde M416 Kaplan ve Çita Paraşütü ikram edildi. 150 bin kayda ulaşınca armağanlar Atkı (Siyah), Gözlük (Sarı), PUBG Atkısı (Altın) ve Uzun Kollu Çizgili Gömlek (Sarı) olarak değişti. Son olarak 300 bin kaydın akabinde Sporcu Üst (Kırmızı) ve Kanlı Askeri Pantolon mükafatları açıklandı.

Oyunun sloganı #herkesePUBGLITE. Ülkemizde milyonlarca oyuncuya sahip oyun, bu sayede düşük sistemli masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla da oynanabiliyor. Son hayatta kalanan kazandığı oyun her çağdaş PC ve dizüstüde fiyatsız olarak oynanacak.

Ayrıca, PUBG LITE toplumsal medya hesaplarını takip ederek, Facebook Live üzerinde düzenlenen canlı yayınlara katılarak PUBG yetkililerinden oyun hakkında daha fazla bilgi almak mümkün.

Ücretsiz PUBG Lite Türkiye için 23 Mayıs’tan itibaren oynanabilir olacak.

Başa dön tuşu