Samsung, Galaxy serisinin 10. yılını kutlayacak!

Samsung Galaxy serisinin onuncu yılı için hazırlıklar başladı. Şirket onuncu yıla özel yaptığı mutabakatlarla, Galaxy Day kapsamında kullanıcılara birçok özel teklif sunulacak!

Samsung Galaxy serisinin onuncu yılı Galaxy Day ile kutlanacak!

Samsung 2010 yılında Android işletim sistemi ile gelen ilk Galaxy cihazını kullanıcılara sunmuştu. Galaxy çıktığı birinci günden bu yana epeyce dikkat çeken aygıtlar serisi ortasında pozisyonunu korudu. Geçen uzun vaktin akabinde Galaxy serisinin onuncu yıl dönümüne çok az bir mühlet kaldı.

Samsung, Galaxy serisinin onuncu yıl dönümünü Galaxy Day ismi ile kutlamayı planlıyor. Şirket, bu kapsamda ABD‘li kullanıcılar için kıymetli mutabakatlara imza attı.

Samsung’un yeni akıllı telefon modellerinden birini satın almayı düşünenler, satın alma süreçleri içerisinde kimi ekstra avantajlara sahip olacaklar. Yeni bir Samsung Galaxy S10, S10e, S10 Plus yahut Note 9 alırsanız Galaxy Buds ve bir yıllık YouTube Premium’a fiyatsız sahip olacaksınız. Öteki mutabakatlar konusunda da yakın vakitte bilgilendirilme yapılması bekleniyor.

Galaxy Day kapsamındaki promosyonlar ABD’de 30 Haziran‘a kadar geçerli olacak lakin ülkemizde bu promosyonlar uygulanacak mı yahut hangi ülkelerde uygulanacak şimdi bilinmiyor.

Başa dön tuşu