Google Pixel 4 XL tasarımı sızdırıldı

Google Pixel 4’ün Google tarafından onaylanmasının akabinde, Pixel 4 XL hakkında da sızıntılar gelmeye başladı. Pixel 4’ün daha gelişmiş ve büyük hali olarak lanse edilecek telefon Google Pixel 4 XL tasarımı ayrıntılarıyla sızdırıldı!

Google Pixel 4 XL tasarımı tüm ayrıntılarıyla ortaya çıktı!

Pixel 4 uzun müddettir tasarımı ve özellikleri konusunda birçok sızıntı ile karşımıza çıkıyordu. Aygıtın Google tarafından onaylanmasının akabinde, Pixel 4 XL hakkında ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı ve Pixel 4 XL’ın 360 derecelik render videosu ortaya çıktı.

Çok fazla sensör barındıran aygıt, ince çerçevelerle eşleştirilen büyük bir ekrana sahip olmasına karşın hayli büyük bir üst çerçeve barındırıyor. Sızdırılan bilgiler ise 6.4 inçlik bir ekran boyutunun bizleri beklediğini söylüyor.

Üst çerçevenin sol tarafına iki ön kamera yerleştirilmiş. Bu sensörlerin özellikleri şimdi netleşmemiş olsa da harika geniş açılı bir kameraya sahip olması bekleniyor. Ayrıyeten Google’ın Pixel 4 ailesinde Face ID’ye rakip olacak yeni bir 3D yüz tanıma sistemini içereceği söylentileri de var.

Google’ın büsbütün yenilenmiş ön paneline eşlik eden yine tasarlanmış bir art panelde tasarım konusunda dikkat çekti. Şirketin kendisinin de onayladığı üzere, yaklaşmakta olan amiral gemisi ailesi art yüzde büyük kare bir kamera modülü barındıracak.

Yakın vakitte sunulması beklenen aygıtın donanımsal özellikleri konusunda rastgele bir şey bilinmiyor. Sızdırılan ayrıntıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Başa dön tuşu