Hakkı Alkan takipçileriyle buluşuyor

Hakkı Alkan, 15 Haziran Cumartesi günü saat 13:00’da takipçileriyle buluşuyor. Üçüncü Xiaomi Mi Store açılışında takipçileriyle buluşacak olan Alkan, birlikte mağazayı gezecek ve deneyimleyecek.

Bir müddettir ülkemizde resmi olarak faaliyet gösteren Xiaomi mağazaları çoğalıyor. Hali hazırda iki mağazasıyla ülkemizde yer alan Çinli akıllı telefon üreticisi şu sıralar üçüncü Xiaomi Mi Store Türkiye mağazası için son hazırlıklarını yapıyor. 15 Haziran günü ShiftDelete.Net olarak bizim de katılacağımız açılış etkinliğinde, Hakkı Alkan da takipçileriyle buluşacak.

Hakkı Alkan, üçüncü Xiaomi Mi Store açılışında takipçileriyle buluşuyor

Türkiye’deki resmi satışları 2018 yılında başlayan Xiaomi daha evvel iki farklı mağazasının açılışını gerçekleştirmişti. Artık ise sıra üçüncü mağazaya geldi. Üçüncü Xiaomi Mi Store mağazası Akasya AVM’de açılıyor.

Vadi İstanbul ve Forum İstanbul’da bulunan mağazaların akabinde üçüncü mağaza da Akasya AVM’de açılacak. Xiaomi Mi Store Akasya mağazası 15 Haziran günü açılıyor. Saat 13:00‘da başlayacak olan etkinlikte Hakkı Alkan da takipçileriyle buluşuyor.

15 Haziran Cumartesi günü Akasya AVM’de düzenlenecek olan Xiaomi Mi Store Akasya AVM açılışı ile mağazada akıllı telefondan MI band’e, notebooktan drone’a, kettle’dan scooter’a yeni jenerasyon teknolojik eserler sergilenecek.

Buluşma aktifliğine katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Başa dön tuşu