Hepsiburada Xiaomi Redmi S2 indirimi başlıyor

Akıllı telefonların fiyatları yükseldikçe kampanyaların ve uygun fiyatlı modellerin değeri daha da artıyor. Hepsiburada tarafından duyurulan yeni kampanya da yakın vakitte akıllı telefon satın almak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Xiaomi ve Hepsiburada ortak kampanyasında Xiaomi Redmi S2 indirimli fiyatla satın alınabilecek.

Hepsiburada Xiaomi Redmi S2 kampanyası 28 Mayıs’ta başlıyor

Hepsiburada Xiaomi Redmi S2 indirimi başlıyor. İndirim kapsamında akıllı telefon uygun fiyatla satın alınabilecek. Kampanya 28 Mayıs günü saat tam 13:00‘da başlayacak. Stoklarla hudutlu olan kampanyanın ne kadar süreceği ise stok durumuna nazaran değişecek. Yani Redmi S2 sahibi olmak istiyorsanız, uygun fiyat için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Ayrıyeten kampanya kapsamında telefonu satın alan ilk 100 şahsa powerbank de ikram ediliyor.

Kampanya 2-3 saat içinde son bulabilir. Bu ortada kampanya kapsamında sırf gri renk seçeneğinin olduğunu hatırlatalım.

Redmi S2 özellikleri

Redmi ailesinin uygun fiyatlı üyesi markanın Selfie Serisi içinde yer alıyor. 720 x 1440 çözünürlüğe sahip IPS LCD ekran, 5.99 inç büyüklüğünde. 2.0 GHz suratında çalışan 8 çekirdekli bir işlemciye sahip Redmi S2’nin grafik ünitesi tarafında ise karşımıza Adreno 506 çıkıyor. 3 GB RAM ile gelen telefonun 32 GB’lik dahili hafızası bulunuyor. Bu kombinasyonun günlük kullanımda kâfi olduğunu söyleyebiliriz.

Telefon Selfie Serisi içinde olduğu için bu alanda argümanlı. 16 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip Xiaomi Redmi S2’nin ön kamerasında flaş bulunuyor. Yüz algılama özellikleri ve portre modu da telefonun yetenekleri ortasında yer alıyor. Tıpkı vakitte telefonun kamerası yapay zeka dayanaklı.

Xiaomi Redmi S2 gerisinde iki kamerayla geliyor. Ana kamerası 12 MP çözünürlüğünde olan telefonun ikinci kamerası ise 5 MP çözünürlüğünde.

Kutudan Android 8.1 Oreo ile çıkan Redmi S2 MIUI 9.5 arayüzüne sahip.

Son olarak aygıtın bataryasından da bahsetmek gerekiyor. 8.1 mm kalınlığındaki Redmi S2, 3.080 mAh bataryadan besleniyor.

Uygun fiyatla, Gri renkli bir Redmi S2 sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak eseri sepete atabilirsiniz. 28 Mayıs günü satın almaya hazır olmak için aşağıdaki linkten eseri sepete atmanız kâfi.

Başa dön tuşu