Honor 20 sahiplerine Fortnite’dan özel hediye!

Honor’un kısa bir müddet evvel duyurduğu amiral gemisi modelleri Honor 20 ve Honor 20 Pro satın alacaklara Fortnite oyununda özel bir ikram olacağı duyuruldu. Honor 20 Fortnite oyunu iş birliği ile kullanıcılarına özel paket kazandıracak!

Honor 20 Fortnite oyuncularına özel armağan kazandıracak!

Fortnite’ın kurucu şirketi Epic Games, daha evvel Honor View 20 modelinin kullanıcılarına Fortnite oyununda birtakım bazı eşyalar ikram etmişti. Artık de misal durumu Honor 20 modellerinde görüyoruz. Honor 20 ya da Honor 20 Pro modellerinden rastgele birini satın alacak olan kullanıcılara tıpkı vakitte Fortnite’da “Wonder” isimli bir kostüm armağan edilecek.

Honor 20 kullanıcılarına özel bu türlü bir kampanyanın sunulmasındaki temel gaye, Honor’un bu modellerinin oyun seven insanlara da hitap etmesi. GPU Turbo 3.0 üzere özelliklerle oyun tecrübesini artıran Honor 20 ve Honor 20 Pro, güçlü donanımıyla da bunu destekliyor.

Honor 20 modelinin kullanıcılarının Fortnite’daki armağanlarını kazanmak için Fortnite’ın internet sitesinde yer alan talimatları uygulaması gerekecek. Bu talimatların Türkiye’de ne vakit faal olacağı belirli değil. Ancak Honor 20’nin resmi satışlara başlamasının akabinde Türkiye’de de kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Başa dön tuşu