Huawei kullanıcıları için yapılan anket şaşırttı!

Huawei tarafında son vakitlerde yaşanan sıkıntılar, bilhassa kullanıcılar için büyük endişe yaratmayı başardı. Kelam konusu durumun akabinde kullanıcılara yapılan anket, kullanıcıların nasıl bir yol izleyeceğini de ortaya koydu. Huawei kullanıcıları için yapılan anket epey şaşırtan sonuçları ortaya koydu.

Huawei kullanıcıları için yapılan anket şaşırttı!

Yurt dışı merkezli medya yayıncılığı şirketi tarafından yapılan anket, Huawei ve Honor kullanıcılarına ‘Huawei ve Honor telefonunuzla ne yapacaksınız’ sorusunu yöneltti. 8 gün mühleti bulunan ankette toplam 15,450 oy kullanıldı. Kullanıcıların yüzde 55‘lik kısmı ‘Huawei / Honor telefonumu saklıyorum, bu sorunun düzeleceğine inanıyorum.’ seçeneğine oy kullandı.

Bununla birlikte kullanıcıların yüzde 15‘i ‘Sorunun kendilerini etkilemediğini ve düşen fiyatlardan ötürü yakında bir tane daha Huawei almak istediklerini’ belirtiyor. Yani bu noktada baktığımızda insanların yüzde 70‘lik kısmının şu an için yüksek bir endişe duymadığını söyleyebiliriz. Lakin kullanıcıların yüzde 30‘u ise başka markaya geçmeye hazırlandıklarını belirtiyor.

Siz Huawei telefonunuz ile ne yapmayı planlıyorsunuz? Kısa vadede değiştirmek üzere bir planınız bulunuyormu?

Başa dön tuşu