iPhone 11 ve Galaxy Note 10 lansman tarihi!

Apple ve Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi akıllı telefon modellerinden iPhone 11 ve Galaxy Note 10 için lansman tarihi ortaya çıktı. Operatör şirketi Verizon’dan alındığı tez edilen bilgiler, varsayım edilen lansman tarihlerini de doğruluyor. İşte iPhone 11 ve Galaxy Note 10 lansman tarihi!

Galaxy Note 10 lansman tarihi

Samsung genelde Galaxy Note serisinin yeni üyelerini Ağustos ayında tanıtıyor. Bu durum, Galaxy Note 10 modellerinde de geçerliliğini koruyacak. Bunun yanı sıra Samsung, Galaxy Note modellerini tanıtırken, model isimlerini da dikkate alıyor. Örneğin Galaxy Note 8, 8 Ağustos‘ta lanse edilirken Galaxy Note 9, 9 Ağustos’ta lanse edilmişti. Buna bağlı olarak Galaxy Note 10 modelinin de 10 Ağustos‘ta tanıtılması beklentiler ortasında yer alıyor.

Verizon tarafından çıktığı tez edilen tabloya nazaran de Galaxy Note 10, kesin olarak Ağustos ayında tanıtılacak. Fakat tablo Ağustos ayının son günlerini işaret ediyor. Bu da 10 Ağustos beklentilerinin aksini ortaya çıkarıyor.

iPhone 11 lansman tarihi

Yeni iPhone’ların tarafına baktığımızda Verizon’un listesi, daha evvelki beklentileri doğruluyor. 2019 iPhone modelleri, Eylül ayının üçüncü yahut dördüncü haftasında lanse edilecek. Geçtiğimiz iPhone modeli 12 Eylül tarihinde tanıtılmıştı.

Tabii ortaya çıkan bu bilgilerin kesin doğru olmadığını belirtmemizde yarar var. Önümüzdeki günlerde bu bilgilerin daha da netleşmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu