iPhone XI kılıfları ortaya çıktı! Dikkat çeken detay

Apple’ın Eylül ayında tanıtımını gerçekleştireceği 2019 iPhone yahut başka ismiyle iPhone XI modellerinin ( İsimlendirme hala netlik kazanmadı ) tasarımı büyük oranda netlik kazanırken, şarj portu konusunda tartışmalar sürüyor.

Bazı kaynaklar 2019 iPad Pro’da olduğu gibi Apple’ın USB-C portuna geçiş yapacağını savundu. Birtakım kaynaklar ise teknoloji devinin şimdi bu adımı atmak istenmediği ve Lightning portunun kullanılmaya devam edileceğini savunuyor.

iPhone XI kılıfları Lightning portu kullanıldığını gösteriyor!

Olixar’ın hazırladığı eserlerin MobileFun tarafından paylaşılmasıyla, iPhone XI kılıf sızıntılarına bir yenisi daha eklendi. Bu kılıflarda alt kısımda küçük bir giriş olduğu görülüyor, bu USB-C portu için yeteri kadar büyük değil.

Böylece Apple’ın şimdi USB-C’ye geçiş yapmayacağını söyleyebiliyoruz. Aygıtın arka tarafındaki kamera ise daha evvel ortaya çıkan sızıntılar ile tıpkı tasarımı taşıyor. Bu nedenle birçok kullanıcı tarafından eleştirilebilir.

Ayrıca Olixar’ın kamera için özel bir cam kollayıcı hazırladığı görülüyor. Kamera kısmında üç tanesi kameraya ve bir tanesi LED flaşa ilişkin olmak üzere toplamda dört delik bulunuyor. Son olarak ekran çentiğinin dizaynında değişiklik yapılmadığını belirtmek isteriz.

Başa dön tuşu