JoJo’s Bizarre Adventure İzleme Sırası Nedir?

JoJo’s Bizarre Adventure izleme sırası, Hirohiko Araki tarafından yazılan popüler manga serisinin anime uyarlamasını izlemek isteyen kişiler için oldukça önemlidir çünkü hikâyenin tam olarak anlaşılabilmesi için animenin belirli bir kronolojik sıraya göre izlenmelidir.

Bu rehberde en iyi animeler arasında yer alan JoJo’s Bizarre Adventure hangi sırayla izlenmeli sorusunu yanıtlayacağız. Eğer siz de söz konusu animeyi izlemeye başlamak istiyorsanız rehberimizdeki sıralamaya göz atabilirsiniz.

JoJo’s Bizarre Adventure İzleme Sırası Nasıl Olmalı?

 • Jojo’s Bizzare Adventure: Phantom Blood (2012)
 • Jojo’s Bizzare Adventure: Battle Tendency (2012)
 • Jojo’s Bizzare Adventure: Stardust Crusaders (2014)
 • Jojo’s Bizzare Adventure: Diamond Is Unbreakable (2016)
 • Jojo’s Bizzare Adventure: Golden Wind (2018)
 • Jojo’s Bizzare Adventure: Stone Ocean (2021)

8,5 IMDb puanıyla dikkat çeken JoJo’s Bizarre Adventure isimli animenin ilk önce 2012 yılında yayımlanan Phantom Blood ve Battle Tendency’i izlemeniz gerekiyor. Bunları izledikten sonra 2014 yılında çıkan Stardust Crusaders’i izlemelisiniz.

Japonya Medya Sanatları Festivali’nde Manga Büyük Ödülü dâhil çeşitli ödüllere layık görülen animenin sırasıyla Diamond Is Unbreakable, Golden Wind ve Stone Ocean (Taş Okyanus) sezonlarını izlemeniz gerekiyor.

En Sevilen 15 Anime Karakteri
Sinema

En Sevilen 15 Anime Karakteri

Anime dünyasında çok fazla sayıda karakter bulunuyor ve en sevilen anime karakterleri kişiden kişiye göre değişebiliyor.

JoJo’s Bizarre Adventure Nasıl İzlenir?

JoJo’s Bizarre Adventure animesini dijital yayın platformu Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Dijital yayın hizmetinin kütüphanesindeki içeriklerin izlenebilmesi için belirli bir ücret karşılığında alınabilen Netflix aboneliği gerektiğini belirtmek gerekiyor.

Netflix Üyelik Ücreti Ne Kadar? Güncel Fiyat Bilgisi
İNTERNET

Netflix Üyelik Ücreti Ne Kadar? Güncel Fiyat Bilgisi

Netflix üyelik ücreti, 2023 itibarıyla ne kadar oldu sorusunun yanıtını merak eden internet kullanıcıları için bir rehber hazırladık.

JoJo’s Bizarre Adventure Kaç Bölüm?

 • Phantom Blood ve Battle Tendency: 26 bölüm
 • Stardust Crusaders: 48 bölüm
 • Diamond Is Unbreakable: 39 bölüm
 • Golden Wind: 39 bölüm
 • Stone Ocean: 38 bölüm

Seslendirme kadrosunda Kazuyuki Okitsu, Tomokazu Sugita, Daisuke Ono ve daha pek çok ismin yer aldığı animenin bölüm sayısı sezondan sezona değişiklik gösterebiliyor. Sezonların bölüm sayılarına yukarıda yer alan listeden göz atabilirsiniz.

Dragon Ball İzleme Sırası Nedir? (2023)
Sinema

Dragon Ball İzleme Sırası Nedir? (2023)

Son Goku’nun maceralarını içeren popüler anime dizisine başlamak isteyen kişiler, Dragon Ball izleme sırası nasıl olmalı sorusunun cevabını arıyor çünkü bu zamana söz konusu animeyle ilgili çok sayıda yapım yayımlandı.

JoJo’s Bizarre Adventure Konusu

Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan anime, hikâyesiyle öne çıkıyor. Çeşitli güçlere sahip olan Joestar ailesi, doğaüstü düşmanlara karşı mücadele ediyor.

Naruto İzleme Sırası Nedir?
İNTERNET

Naruto İzleme Sırası Nedir?

Popüler anime dizisine başlamak isteyen çoğu kişi, Naruto izleme sırası nasıl olmalı sorusunun yanıtını merak ediyor çünkü hikâyeyi anlamak için dizinin yanı sıra bazı içerikleri de izlemek gerekiyor.

En popüler animelerden biri olan JoJo’s Bizarre Adventure hakkında ne düşünüyorsunuz? Söz konusu yapım ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu