Lenovo Z6 kamera özellikleri ortaya çıktı

Lenovo Z6 modelinin yakın vakitte tanıtılması bekliyor. Fakat, şimdilik telefonun özellikleri Weibo üzerinden yavaş yavaş çıkmaya devam ediyor. Son olarak, Lenovo Z6 kamera özellikleri ortaya çıktı.

Lenovo Z6 kamera özellikleri yayınlandı

Lenovo Z6 kamera özellikleri, Weibo üzerinden yayınlandı. Yayınlanan bilgilere nazaran telefonda üçlü kamera suramı bulunuyor. 24 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kameraya, 8 Megapiksel çözünürlüğünde telefoto lens ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde geniş açılı lens eşlik ediyor. Şirket, Z6 modeli için ana kamera tarafında Sony IMX576 sensörünü kullanıyor. Böylelikle Lenovo Z6 kamera özellikleri ile Huawei Nova 5i ve Honor 20 Lite ile birebir düzeye geliyor. Telefonda Super Night ismi verilen kendi özel bir gece modu bulunuyor. Ayrıyeten yapay zeka ve Güzellik Modu da telefonun kamera özellikleri ortasında yer alıyor. Lenovo Z6 kamera özellikleri ile kullanıcısının yüzünü vakitle daha hoş hale getirmeye çalışacak akıllı öğrenme filtrelerine sahip diyebiliriz.

Ön tarafa baktığımızda ise karşımıza 16 Megapiksel çözünürlüğünde bir ön kamera çıkıyor. Açıklanan bilgiye nazaran, yeni ön kamera algoritması 50 milyon farklı selfie fotoğrafına bakarak hangi yüz özellikleri üzerinde çalışacağını öğrenmiş olarak geliyor.

Lenovo Z6 Pro modelinde olduğu üzere Lenovo Z6 da görüntü çekimlerinde kullanıcı için canlı düzeltmeler yapabiliyor.

Başa dön tuşu