Moto Z4 yanlışlıkla satışa sunuldu!

Bu yılın başlarından itibaren sık sık sızıntılarla gündeme gelen Moto Z4, kazara da olsa süreksiz bir müddetliğine Amazon üzerinde satışa sunuldu. Birkaç kişinin yayınlanan modeli fark etmesi üzerine internette kısa sürede yayılan satış sayfası, kısa bir müddet sonra yayından kaldırıldı. Bu müddet içinde kıymetli bazı detaylar da ortaya çıktı.

Moto Z4 ezkaza Amazon’da satışa sunuldu!

Uzun vakittir pek çok kişi tarafından merakla beklenen Moto Z4, Amazon’da süreksiz bir müddetliğine de olsa yayına alındı. Motorola’nın şu ana kadar aygıtla ilgili bir duyuru yapmadığını, hatta toplumsal medya paylaşımı bile yapmadığını düşünürsek bunun yanlışlıkla olduğunu düşünebiliriz. Yayınlanan satış sayfası ile birlikte modele ilişkin birtakım teknik detaylar da ortaya çıktı!

Moto Z4 özellikleri

Yayınlanan sayfadaki özelliklere baktığımızda yeni modelin gücünü Snapdragon 675 işlemciden aldığını görüyoruz. Bu işlemci 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile de desteklenmekte. 19:9 oranlarında 6,4 inç ekrana sahip modelin, ekran çözünürlüğü ise 2340×1080 piksel.

Bununla birlikte modelin artta 48 MP önde ise 25 MP kamera ile geleceği de görülen ayrıntılar ortasında bulunuyor. Android Pie ile kutudan çıkacak Z4, 3,600 mAh batarya barındıracak.

Başa dön tuşu