Netflix Türkiye zammı sonrası yeni fiyatlar belli oldu

Son vakitlerde herkesin lisanından düşmeyen dizilere ve sinemalara mesken sahipliği yapan Netflix fiyatlarına artırım geldi. Uzun vakittir artırım yapılacağı konuşulan Netflix Türkiye dahil birçok ülkede artırım yaptı. Netflix zammı sonrasında Netflix fiyatları değişmiş oldu. İşte Netflix Türkiye artırımı akabinde değişen fiyatlar…

Netflix Türkiye artırımı ile fiyatlar değişti

Yeni gelen artırım ile bir arada uzun vakittir merak edilen Netflix’in yeni fiyatlar ortaya çıkmış oldu. Korkulanın tersine, Netflix artırım oranını önemli bir düzeyde uygulamadı.

Netflix sırf ülkemizde değil ortalarında İspanya, İrlanda ve Fransa üzere ülkelerin de olduğu, dünyanın dört bir yanındaki Netflix kullanıcılarına artırım haberini verdi. Farklı abonelik tipine nazaran fiyatlar değişmiş oldu. Ülkemizde abonelikler için 2 liralık artırım gündeme geldi.

Netflix yılın başında da ABD’deki kullanıcıların abonelik fiyatlarını 2 dolar artırmıştı.

Netflix Türkiye zammı ile birlikte daha evvel 15,99 TL olan Temel Paket artık 17,99 TL’ye alınıyor. Tıpkı halde 27,99 TL’lik Orta Paket’in fiyatı ise 29,99 TL olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak, 39,99 TL olan Özel Paket artık 41,99 TL’lik abonelik fiyatı ile Netflix izleyicilerini karşılıyor.

Özel Paket, birebir anda dört kullanıcı tarafından kullanılabilmesi ve ultra HD özelliği ile öne çıkıyor.

Tüm paketlerdeki birinci ay fiyatsız uygulamasının devam ettiğini de hatırlatalım.

Başa dön tuşu