OnePlus 3 Android 9 Pie güncellemesine kavuştu

Aylar geçmesinin akabinde OnePlus 3 ve OnePlus 3T kullanıcıları, uzun vakittir beklenen Android 9 Pie güncellemesine kavuştu. Çinli akıllı telefon üreticisi, güncellemenin şu anda sunuculara yüklendiğini ve tüm dünyaya yayılmaya başladığı belirtti.

OnePlus 3 Android 9 Pie ile neler sunuyor?

OnePlus 3 Android 9 Pie güncellemesi ile Nisan ayı güvenlik güncellemesini de beraberin getiriyor. Buna ek olarak natürel asıl yenilik arayüzdeki değişikliklerde oluyor. Bunun yanı sıra kamera tarafında da birtakım yenilikler mevcut.

Arayüzdeki değişikliğin yanı sıra gelen yenilikler, rahatsız etmeyin modundaki değişiklikleri, oyun modundaki geliştirmeleri ve kamera tarafında yapılan birtakım eklemeleri gösteriyor.

Artık rahatsız etmeyin modunda kullanılan OnePlus 3 modellerinde, bu modun faal olacağı vakit aralığı da rahatlıkla belirlenebilecek.

Yeni oyun modu ile birlikte ise bilhassa bildirim tarafında birtakım iyileştirmelerin yapıldığı görülüyor. Metin içerikleri oyununuzu engellemeyecek bir formda gözükürken 3. parti arama uygulamalarının bildirimleri de oyun sırasında engellenecek.

Ayrıca OnePlus 3’ün kamerasına Google Lens özelliği gelmiş durumda. Artık manzara tanıma tecrübesi bu telefonlarda da güçlü bir formda çalışabilecek.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu