OnePlus 7 önemli güncellemeyi aldı!

Amiral gemisi aygıtlar ortasında süratli bir yükseliş gösteren OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro birinci çıktığı günden bu yana, kullanıcıları etkilemeyi başarmıştı. Kamera özelliklerinin hayli geliştirildiği OnePlus 7 güncellemesi yayınlandı!

Kamera özelliklerinin geliştirildiği OnePlus 7 güncellemesi yayınlandı!

OnePlus 7, geçen hafta OxygenOS 9.5.4 güncellemesi almıştı. Nisan ayının güvenlik yaması ile birlikte sunulan OxygenOS 9.5.4. güncellemesinin akabinde bugün OxygenOS 9.5.5 güncellemesi yayınlandı.

Yeni güncelleme 125 MB boyutunda depolama alanı istiyor. Güncelleme ile Mayıs ayının Android güvenlik yamasına sahip olacaksınız. Ayrıyeten aygıtın kilit ekranında bulunan birçok yanılgı da güncelleme ile birlikte giderilmiş.

Kamera konusunda da değerli yenilikler getiren güncelleme, standart kamera modlarının yanı sıra görünüm modunda da kıymetli iyileştirmeler sağlamış. OnePlus 7’nin hayli dikkat çeken kamerası, güncellemeler ile birlikte daha güzel renkler ve daha gerçekçi sonuçlar elde edebilecek.

Ayrıca yeni güncelleme ile düşük ışıkta fotoğraf çekme tecrübeniz de epeyce güzelleşecek. Bilhassa, görünüm modu ile düşük ışıkta çekim yaparken çok daha uygun sonuçlar elde edebileceksiniz.

OxygenOS 9.5.5’in bölgesel olarak kısa müddet içinde yayılması bekleniyor. Fakat güncellemenin aygıtınıza gelmesinin biraz vakit alabileceğini de belirtmek gerekir. Güncellemeyi, telefonunuzun Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemeleri sekmesinden denetim edebilirsiniz.

Başa dön tuşu