OnePlus 7 Pro kamera güncellemesi yayınlandı!

Akıllı telefon dünyasında uzun müddettir beklenilen modellerden birisi olan ve geçen hafta tanıtılan OnePlus 7 Pro kamera tarafında açılabilir sistem üzere dikkat cazip özelliklere ve üst düzey bir donanıma konut sahipliği yapıyor.

Türkiye’de bir prensip imza atarak kutu açılışını sizlerle paylaştığımız OnePlus 7 Pro‘nun kamerasının Galaxy S10 Plus ve Huawei P30 Pro üzere modellerin gerisinde kaldığını ve bunun için güncelleme alacağını sizlere duyurmuştuk.

OnePlus 7 Pro kamera performansı iyileştirildi!

İlk güncellemeden iki hafta sonra nihayet beklenen bu güncelleme yayınlandı. Daha evvel belirttiğimiz üzere kamera performansını güzelleştiren güncelleme birebir vakitte ekranda tespit edilen kimi meseleleri ortadan kaldırıyor.

Globalde Oxygen OS 9.5.4, Avrupa’da ise Oxygen OS 9.5.5 olarak yayınlanan güncelleme ekrana çift dokunuş ile uyandırmayı optimize ediyor. Birebir vakitte oyun oynarken Bluetooth kulaklıklarda yaşanan ses gecikmesi gideriliyor.

Kameranın düşük ışık performansının ve beyaz istikrarının uygunlaştırıldığını belirten OnePlus tıpkı vakitte odaklama meselelerinin giderildiğini belirtiyor. HDR çekimlerinde daha gelişmiş bir manzara kalitesi sunan güncelleme tüm bunlara ek olarak genel kusur düzeltmeleri ve iyileştirmelere konut sahipliği yapıyor.

Başa dön tuşu