Çarşambaya özel Hepsiburada Galaxy M20 indirimi!

19 Haziran Çarşamba günü saat 12:00’da başlayacak olan Hepsiburada Galaxy M20 indirimi kampanyası, akıllı telefon dünyasına giriş yapmak isteyen tüketicileri bekliyor. Stoklarla sonlu olan kampanya için tüketicilerin çarşamba günü saat tam 12:00’da Hepsiburada’da olması gerekiyor. Zira, stoklarla hudutlu olan indirimli telefonlar bittiğinde kampanya da sona erecek. Şayet, kendinize ya da bir sevdiğinize bir akıllı telefon almak istiyorsanız uygun fiyatla sahip olmak için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini unutmayın.

19 Haziran günü saat 12:00’da başlayacak olan Galaxy M20 indirimi için aşağıdaki linke tıklayarak eseri sepetinize atabilirsiniz. Bu sayede, kampanya günü geldiğinde satın almanız kolaylaşacaktır.

Samsung Galaxy M20 özellikleri

Galaxy M20 özellikleri ayrıntılarına birinci olarak tasarım ve ekrandan başlamak gerekiyor. Infiniti-V ekran dizaynıyla bizi karşılayan telefon 6.3 inçlik bir ekranla geliyor. Bu ekranın Full HD+ çözünürlük sunduğunu da söyleyelim.

Akıllı telefonun ardında ikili kamera heyetimi bulunuyor. 15 Megapiksel çözünürlüğündeki ve f/1.9 diyafram kıymetindeki ana kameraya, 5 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram kıymetine sahip ikinci kamera eşlik ediyor. Telefonun önünde ise 8 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera bizi karşılıyor. Bu kameranın diyafram pahası ise f/2.0.

Gücünü Exynos 7904 işlemciden alan Galaxy M20, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyor.

Akıllı telefon, 5.000 mAh’lik bataryadan besleniyor. Bu bataryanın günlük kullanım için ülkü olduğunu söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu