OnePlus 7 Pro satışa sunulmadan güncelleme aldı!

Akıllı telefon dünyasında amiral gemisi katili olarak tanınan OnePlus, Salı günü düzenlediği aktiflikte uzun müddettir beklenilen yeni akıllı telefonları OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro‘yu tanıttı. Ayrıntılarını sizlerle paylaştığımız telefonlar ortasında en dikkat alımlı model, isminden da anlaşılacağı üzere OnePlus 7 Pro oldu.

Açılabilir kameranın ve 90 Hz yenileme suratına sahip olan ekranın yer aldığı akıllı telefon, bugün itibariyle Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulacak. Bu kapsamda telefon şimdi satışa sunulmadan yazılım güncellemesi aldı.

OnePlus 7 Pro güncelleme aldı!

125 MB boyutundaki güncelleme, Oxygen OS 9.5.3.GM21AA sürüm numarası ile karşımıza çıkıyor. Bu güncelleme ile sunulan yeniliklerin başında, Nisan ayı güvenlik yamalarının aygıt ile buluşturulması geliyor.

DC karartma ismi verilen OnePlus Laboratory  özelliği sayesinde ekrana giden güç akımının ayarlanabilmesi ve bu sayede daha düşük parlaklıklarda titremeniz azaltılması sağlanıyor. Tabi, bu ayar son kullanıcının bilakis geliştiricilere yönelik

Kamera performansını güzelleştiren güncelleme tıpkı vakitte aygıtın oyun moduna birtakım yeni özellikler ekliyor. Güncelleme ullanıcı arayüzündeki yumuşak kaydırma tecrübesini güzelleştirirken, birçok kusur düzeltmesine konut sahipliği yapıyor.

Başa dön tuşu