Oppo Reno 10x Zoom Türkiye fiyatı belli oldu

Oppo, Reno ve Reno 10x Zoom modellerini geçtiğimiz nisan ayında tanıtmıştı. Bizim de katıldığımız aktifliğin ardından Oppo Reno 10x Zoom Türkiye fiyatı muhakkak oldu. Oppo Reno’nun akabinde 10x Zoom versiyonu da ülkemizde satışa çıkmış oldu.

Oppo Reno 10x Zoom Türkiye fiyatı

Oppo, Reno modelini geçen mayıs ayında ülkemizde satışa çıkarmıştı. Ortadan geçen yaklaşık bir ayın ardından Oppo Reno 10x Zoom Türkiye fiyatı da aşikâr oldu. Yeni akıllı telefon, 17 Haziran itibariyle raflardaki yerini aldı. Telefon, 7.999 TL’lik fiyat etiketiyle şu sıralar satın alınabiliyor.

Oppo Reno 10x Zoom gücünü Snapdragon 855’ten alıyor. 8 GB RAM ile birlikte gelen telefonun gerisinde üçlü kamera suramı bulunuyor. Burada, 48 MP çözünürlüğündeki ana kameraya 13 MP çözünürlüğünde telefoto lens ve 8 MP çözünürlüğünde geniş açılı lens eşlik ediyor. Çift OIS özelliği bulunan kamera kurulumunda, 10x zoom da karşımıza çıkıyor.

Telefonun ön kısmına baktığımızda ise bizi 16 Megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çeken bir kamera karşılıyor. Bu kamera ile 1080p 30fps görüntü kaydı yapabilmek mümkün. Ön kamerası pop-up dizayna sahip Oppo Reno 10x Zoom’un kamerasının 0,8 saniyede açıldığı söyleniyor.

6,6 inç büyüklüğünde bir ekran ile gelen telefon, pop-up kamerasının tesiriyle yüzde 93,1’lik bir ekran-kasa oranıyla geliyor. Kamera pop-up olduğu için ekran üzerinde rastgele bir çentik ya da delik bulunmuyor.

Üçlü soğutma teknolojisine sahip olan telefon bu sayede ısıyı yüzde 13 oranında azaltmayı hedefliyor.

Android9.0 Tabanlı ColorOS 6 Sistemi bulunan Reno’nun pil gücü ise 4065 mAh bataryadan besleniyor.

“Okyanus Yeşili” yahut “Karbon Siyah” renk seçenekleri ile satın alınabilen telefonun 7.999 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olduğunu tekrar hatırlatalım.

Başa dön tuşu