PUBG 4V4 TDM modu kullanıcıları sevindirdi!

Tencent Games’in oyunlarından PUBG 400 milyonu aşan indirme ve günlük 50 milyon faal kullanıcısı ile en tanınan Battle Royale oyun olma unvanını muhafazaya devam ediyor. Yeni güncelleme ile gelen PUBG Mobile 4V4 TDM modu da hayli dikkat çekti.

PUBG Mobile 4V4 TDM modu ile dikkatleri üstüne topladı!

PUBG, hem mobil sürümü hem lite sürümü hem de masaüstü sürümü ile en fazla oynanan Battle Royale oyun olmaya devam ediyor. Dün PUBG Mobile 0.13.0 güncellemesi kullanıcılara sunuldu. Yeni güncelleme ile dikkat çeken özellik ise TDM modu oldu.

PUBG oynanış üslubunun dışında bir mod olan TDM(Team Deathmatch) modu yani kadrolu vefat maçı birçok oyun içerisinde görebildiğimiz kadro savaşı modunu sunuyor. Yani bu mod ile standart PUBG haritalarından daha küçük yeni bir haritada dörderli iki ekip halinde karşılıklı savaşabiliyorsunuz.

Savaşırken puan kıymetli olduğu için oyun içerisinde ölmeniz durumunda tekrar canlanarak savaşmaya devam ediyorsunuz. Bu da aslında Battle Royale usulünün epeyce dışında bir oyun yapısı sunuyor.

0.13.0 güncellemesi ayrıyeten FPS ve TPS modları için de başka denetim ayarları ekledi. Gelişmiş bir üçüncü parti hile tedbire yazılımını da uygulamaya entegre etti. Oyun grafiklerindeki yenilikler ve kıyafetler ile de hayli dikkat çeken bir güncelleme oldu.

Şirketin güncellemedeki en kıymetli tedirginliği Battle Royale sıfatıyla sürülen bir oyunun dinamiklerinin değiştirilmesi kullanıcılarda olumsuz bir tesir yaratabilir miydi. Lakin 4V4 TDM modu kullanıcılar tarafından epeyce benimsenmiş üzere duruyor.

Başa dön tuşu