PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi yayınlandı!

PUBG Mobile imalcisi Tencent oyunun yeni güncellemesini yayınlandı. PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi ile birlikte Sezon 7 resmen başlamış oldu. Yeni güncelleme oyun içinde birtakım yenilikleri de beraberinde getirdi.

PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi yayınlandı

Tencent tertipli olarak yayınladığı güncellemelerle oyuncuları oyunda tutmayı başarıyor. Her güncellemeyle bir dizi yenilik de oyuncuların beğenisine sunuluyor. Son yayınlanan güncellemeyle birlikte PUBG Mobile Dönem 7 başladı. PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi yeni dönemle birlikte birtakım yeniliklerle de dikkat çekti.

Şimdi, PUBG Mobile güncellemesi ile ilgili yeniliklere bakalım.

Yeni güncellemeyle birlikte 9 mm Skorpion makineli tabanca oyuna dahil oldu. Royale Pass için yeni EZ Misyon Lisansı eklendi. Oyundaki karakterlere de ufak bir dokunuş yapıldı. Yeni sakal tipi artık kullanıcılar için faal. Ayrıyeten yeni paraşüt ve uçuş parkuru da PUBG Mobile güncellemesi ile birlikte oyuna eklendi.

Yeni güncellemeyle birlikte birebir vakitte kullanıcılar BP kullanarak eser satın alınabiliyor. Son olarak Orta Doğu’daki oyuncular için özel sunucular da bu güncellemeyle birlikte açıldı.

Güncelleme yeniliklerle birlikte birtakım iyileştirmelere de mesken sahipliği yapıyor. Abonelik özelliği elden geçirildi. Mağazaya kategori sekmeleri eklendi. Ayrıyeten ses için de ufak bir dokunuş yapıldı.

Yayınlanan güncelleme hem iOS hem Android platformlarından indirilebiliyor.

Başa dön tuşu