PUBG Mobile 4v4 TDM modu oynadık! (Video)

Günlük 50 milyon faal kullanıcıya sahip PUBG Mobile’ın yeni modunu sizler için denedik ve oynadık. İşte PUBG Mobile 4v4 TDM modu oyunculara neler sunuyor?

400 milyon indirmeye ve etkin olarak günlük 50 milyon kullanıcıya sahip ünlü battle royal yani hayatta kalma oyunu PUBG Mobile, en son güncellemesiyle birlikte oyunculara 4v4 TDM modunu da getirdi.

PUBG Mobile 4v4 TDM modu oynadık!

Team Deathmatch çeşidindeki yeni modda, 4‘er kişilik 2 kadro olarak, toplamda 8 kişi gayret ediyor.

Yeniden doğduğunuzda birinci 5 saniye hasar almadığınız oyunda, doğduğunuz yerde de silahları ve ekipmanları da alabiliyorsunuz.

Savaşırken puan değerli olduğu için oyun içerisinde ölmeniz durumunda, tekrar canlanarak savaşmaya devam ediyorsunuz. Bu da aslında Battle Royale stilinin epeyce dışında bir oyun yapısı bizlere sunuyor.

Maksimum müddeti 10 dakika olan uğraşta emel, kadro olarak 40 rakip öldürme sayısına ulaşmak. Daha küçük bir harita ile birlikte gelen mod, az müddette, çok aksiyon isteyen oyunculara hitap ediyor.

Peki açık dünya ve hayatta kalma üzerine yapılmış PUBG Mobile mekanikleri, team deathmatch modunda nasıl bir oynanış bizlere sunuyor? ShiftDelete.Net grubu olarak PUBG Mobile 4v4 TDM modu oynadık ve karşımıza gelen ekiplerle uğraş ettik.

Bakalım kazanan kim olacak? İyi seyirler…

Başa dön tuşu