Resident Evil 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Korku oyunları denildiği zaman akıllara gelen ilk serilerden biri olan Resident Evil, pek çok oyunu ile bizleri etkilemeyi başarmıştır. Özellikle de ikinci oyunu epey meşhurdur. Eski bir oyun olmasına rağmen 2019 yılında remake versiyonuna kavuşan Resident Evil 2 adeta bambaşka bir oyuna dönüştü.

Resident Evil 2 hikaye odaklı bir korku oyunu. Eğer siz de bu oyunu deneyimlemek istiyor ancak hikayeyi anlayamam diye endişe ediyorsanız çözüm basit. Resident Evil 2 Türkçe yama kurarak oyunun hikayesini daha iyi anlayabilirsiniz.

Resident Evil 2 Türkçe yama yüklemek istiyorsanız yapmanız gerekenler basit. Aşağıdaki adımları uygulayarak siz de oyununuzu Türkçeleştirebilirsiniz.

Resident Evil 2 Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

  • anonymousceviri.com’un Resident Evil 2 Türkçe yama sayfasına gidin.
  • Sağ taraftaki Yamayı İndir seçeneğine tıklayın.
  • Resident Evil 2’nin Türkçe yaması ücretli bir şekilde sunuluyor. anonymousceviri.com’un rehberini okuyarak konu ile alakalı detaylı bilgi alabilir ve istemcilerini indirerek Resident Evil 2’yi hızlı bir şekilde Türkçe yapabilirsiniz.
Eskiden Yeniye Resident Evil Serisi
OYUN

Eskiden Yeniye Resident Evil Serisi

Resident Evil serisi, 1996 yılında bir oyun ile başladı. Günümüze kadar pek çok Resident Evil oyunu da piyasaya sürüldü.

Resident Evil 2 Hakkında

CAPCOM tarafından geliştirilen ve yayınlanan Resident Evil 2, 2019 yılına damga vurmuş bir oyundur. Öyle ki, remake projelerinin ne kadar iyi olabileceğini bizlere gösteren oyunlardan biri olan Resident Evil 2 oyuncular tarafından çokça beğenildi.

Raccoon City adlı hayali bir şehirde geçen bu yapımda oyuncular, iki ana karakter olan Leon S. Kennedy ve Claire Redfield’ı kontrol ederler. Sherry Birkin adlı küçük bir kızı korumaya çalıştığımız bu oyunda Umbrella Corporation’ın biyolojik silahları nedeniyle ortaya çıkan zombilerle mücadele ediyoruz.

Aksiyon ve korkunun oldukça iyi bir sentezi olan bu oyun özellikle de aşırı gerçekçi grafikleri ve ışıklandırmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Son derece gerçekçi bir yapım olan Resident Evil 2 kabusunuz olabilecek bir yapım.

Resident Evil 2

Resident Evil 2

Resident Evil 2 Remake indir, korku oyunu sevenlerin kesinlikle yapması gereken aramaların başında yer alıyor.

İndir

Resident Evil 2 Türkçe yama ile alakalı paylaşacaklarımız bu kadardı. Umuyoruz ki sizler için faydalı olmuştur. Resident Evil serisinin oyunlarından hangilerini oynadınız? Resident Evil 2 Türkçe yama sizce nasıl olmuş? Aşağıda bulunan yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Bunun gibi içeriklere, güncel oyun ve teknoloji haberlerine anında ulaşmak için Tamindir’i takipte kalmayı unutmayın.

Başa dön tuşu