Samsung çok iddialı bir modelle karşımıza çıkabilir!

Samsung‘un son vakitlerde tanıttığı yahut tanıtacağı modellerin hayli tezli olduğunu düşünüyorsanız, bir daha düşünmenizde yarar var. Samsung yeni model ile Galaxy Fold üzere eserleri art planda bırakabilir. En azından savlar bu tarafta.

Samsung yeni model ile kullanıcıları etkileyebilir!

Samsung’un son vakitlerde duyurusunu yaptığı Galaxy A80, Galaxy Fold ve tanıtmaya hazırlandığı Galaxy Note 10 modelleri ile yenilikçi atılım yapmaya hazırlandığını biliyoruz. Fakat görünüşe nazaran Samsung’un elinde fazladan bir joker daha bulunuyor. Gerçek sızıntıları ile hayli emniyetli bir kaynak olan Ice Universe, Samsung’un yeni sürpriz modeli hakkında birtakım ipuçları verdi.

“Bana inanın, Samsung’un ikinci yarıda satışa sunacağı en yaratıcı akıllı telefon Galaxy Fold yahut Note 10 değil. Yalnızca bekleyin ve daha fazla soru sormayın.” halinde tweet atan Ice Universe, pek çok kişiyi de heyecanlandırmayı başardı.

Yeni modelle ilgili pek çok tartışma bulunsa da, şu an için hepsinin karşılıksız kaldığını söyleyebiliriz. Yeni modelin Galaxy A80 olduğunu düşünen birtakım şahıslar bulunsa da, aslında tanıtılan bir modelin sızdırıldığını düşünmemiz gerçek olmaz.

Samsung’un yıl sonuna kadar yeni katlanabilir telefonlarını satışa sunabileceği varsayım ediliyor. Lakin Galaxy Fold’da yaşanan sorunların ardından şirketin bu kadar süratli davranacağını, ve birebir devir içinde ikinci bir modeli satışa sunacağını düşünmemiz de hakikat olmaz.

Şu an için yaklaşabileceğimiz en mantıklı önerme Galaxy Note 10 Pro modeli. Tweet her ne kadar Galaxy Note 10 olmadığını söylese de, Galaxy Note 10 Pro olmadığını söz etmiyor. Yeniden de tüm bu mantıksal yürütmelerin dışında şirketin ne tıp bir modelin hazırlığında olduğu şu an için bilinmiyor.

Başa dön tuşu