Samsung Display Galaxy Fold için sinyali verdi

Son vakitlerde tam bir yılan öyküsüne dönen Samsung Galaxy Fold, ekranında bulunan değerli meselelerden ötürü ertelenmişti. Pek çok şirketin ön siparişleri iptal ettiği modelin ne vakit satışa sunulacağı hala tam olarak bilinmese de, Samsung Display Galaxy Fold için sinyali verdi!

Samsung Display : Galaxy Fold satışa sunulmaya hazır!

Samsung Display Lider Yardımcısı Kim Seong-cheol uzun müddettir merakla beklenen katlanabilir telefon modeli Galaxy Fold hakkında kıymetli açıklamalarda bulundu. Pek çok ekran meselesinin üstesinden geldiklerini belirten Kim, katlanabilir telefon modelinin satışa hazır olduğunu belirtti. Lider Yardımcısı modelin satışa sunulmasının akabinde pek çok kişinin gözdesi konumuna geleceğini de konuşmasına ekledi.

Kim Seong-cheol modelin satışa sunulmaya hazır olduğunu belirtse de, modelin ne zaman satışa sunulacağına dair rastgele bir açıklama yapmadı. Geçtiğimiz günlerde resmi açıklama yapan Samsung yetkilileri, yeni modelin önümüzdeki ay tanıtılacağı tarafındaki tezleri yalanlamıştı. Yetkililer bu husus hakkında önümüzdeki haftalarda bir açıklama yapacaklarını da resmi açıklamaya eklemişlerdi.

Daha evvelce ortaya çıkan sızıntılar ise kelam konusu modelin satışa sunulmasının birkaç ay daha sürebileceğini işaret ediyordu. Şu an için hala bir belirsizlik durumu bulunsa da, ilerleyen süreçlerde daha net bilgiler geleceğini söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu