Uygun fiyatlı Galaxy M40 tasarımı ile göz dolduruyor!

Samsung’un uygun fiyatlı telefonlardan oluşan Galaxy M serisinin yeni üyesi Galaxy M40, 11 Haziran tarihinde Hindistan’da tanıtılacak. Özellikleriyle göz doldurması beklenilen telefon hakkında ortaya çıkanlar epeyce kısıtlıydı.

Galaxy M40 basın görseli sızdırıldı. Bu sayede Galaxy M40 modelinin Infinity-O ekrana sahip olduğu ve Samsung’un Galaxy M serisi için bir birinci olan ekrana gömülü kamera ile geldiği resmen doğrulanmış oldu.

Galaxy M40 tasarımı ile göz dolduruyor!

Ekran boyutu ve çözünürlüğü şimdi netlik kazanmayan telefonun, Qualcomm’un Snapdragon 675 işlemcisinden güç alması bekleniyor. 11 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Snapdragon 675, 2 GHz suratında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemci.

6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olduğu belirten telefonun art tarafında üç kamera yer alıyor. Ana kameranın 32 Megapiksel çözünürlüğünde, ön kameranın ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde olduğu biliniyor. Buna ek olarak art tarafta parmak izi okuyucu görüyoruz.

Tahmin edebileceğiniz üzere birinci etapta Hindistan’da satışa sunulacak olan akıllı tlefonun yaklaşık 290 dolar fiyat etiketine sahip olacağı belirtiliyor.

Başa dön tuşu