Samsung Galaxy A80 satışa sunuldu! İşte fiyatı

Galaxy A serisini yenileyerek amiral gemisi özelliklerini orta segmente taşıyan Samsung’un ilk kızaklı akıllı telefonu Samsung Galaxy A80, Nisan ayında tanıtılmıştı. Tanıtımının üzerinden neredeyse üç ay geçen telefon satışa sunuldu.

Depolama alanı olarak kullanıcılara tek bir seçenek sunan (128 GB) telefon Malezya, Orta Amerika, Afrika ve Avrupa üzere muhakkak pazarlarda raflarda yerini aldı. Avrupa’da bu aygıta sahip olmak isteyenlerin 649 Euro ödemesi gerekiyor.

Samsung Galaxy A80 Avrupa’da! Galaxy A80 fiyatı

Cihazın ülkemize ne vakit geleceği bilinmezliğini koruyor. Fakat, Avrupa’da satışa sunulduğu için kısa mühlet içerisinde ülkemizde görebileceğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Galaxy A80’de yer alan motorlu kamera düzeneği sayesinde art kamera gerektiğinde ön tarafa dönüyor. Bu kapsamda 48 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.0 ana kameraya, 8 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 geniş açılı kamera eşlik ediyor.

Qualcomm’un Snapdragon 730 işlemcisinden güç alan telefon, 8 GB RAM’e konut sahipliği yapıyor. 25W süratli şarj dayanağı sunan ve 3700 mAh kapasiteli bataryadan beslenen Galaxy A80’de, 6.7 inç büyüklüğünde 1080×2400 piksel çözünürlük sunan bir ekran yer alıyor.

Başa dön tuşu