Samsung Galaxy Fold her an satışa sunulabilir

Çıkışı tam bir yılan kıssasına dönen Samsung Galaxy Fold, ekranında çıkan problemlerden ötürü ertelenmişti. Yapılan açıklamalara nazaran Samsung Galaxy Fold test aşamasında bulunuyor.

Samsung CEO’su : Galaxy Fold test kademesinde bulunuyor!

Yurt dışında verdiği röportajda kendisine sorulan birtakım soruları yanıtlayan Samsung CEO’su DJ Koh, Galaxy Fold ile ilgili birkaç ayrıntıya da değindi. Sorunu anlamak için temele indiklerini belirten Koh, Galaxy Fold modellerinin şu an test aşamasında bulunduğunu belirtti. Yaklaşık 2,000 adet aygıtla yapılan bu test, modellerde kusur hissesi olmaması için sıkı kontroller içeriyor.

Bununla birlikte kendisine sorulan yeni modelin çıkış tarihi sorusunu da yanıtlayan Koh, bunun için henüz erken olduğunu ve çok az bir vakte daha ihtiyaç duyduklarını belirtti.

Son vakitlerde neler yaşanmıştı?

Geçtiğimiz haftalarda Samsung Display Lider Yardımcısı Kim Seong-cheol, modelde bulunan pek çok ekran sıkıntısının üstesinden geldiklerini belirtmişti. Modelin satışa sunulmasının akabinde pek çok kişinin gözdesi haline geleceğini de belirten Kim Seong-cheol, modelin satışa sunulmaya hazır olduğunu söylemişti.

Başa dön tuşu