Samsung Galaxy Note 10+ görüntüleri sızdırıldı

Samsung’un Galaxy Note 10 modellerinin Ağustos’un birinci ya da ikinci haftasında tanıtılması bekleniyor. Samsung Galaxy Note 10+ manzaraları internette paylaşıldı.

Samsung Galaxy Note 10+ manzaraları sızdırıldı!

Samsung’un tanıtımını yapması beklenen modellerin Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro olarak isimlendirilmesi bekleniyordu. Geçtiğimiz saatlerde sızdırılan yeni manzaralara nazaran Galaxy Note 10 serisinin üst model üyesi Pro yerine, Galaxy Note 10+ olarak isimlendirilecek.

Sızdırılan imajlar biraz bulanık olsalar da, bu halde gerçek imajlardan yapılan birinci sızıntılar olduğu için değerli bir rol oynuyor. Telefonun açılışı sırasında ekranda çıkan Galaxy Note 10+ yazısı da dikkatleri çekiyor. Bununla birlikte bir alt imajda bulunan ekran içi kamera da evvelki sızıntılarla uyumluluk göstermekte. Modelin epeyce ince çerçevelere sahip olduğunu da görebiliyoruz.

Bu imgelerin haricinde art kasaya ilişkin bir imaj de bulunuyor, lakin bu manzara çok fazla bulanık olduğu için buraya koymaya ihtiyaç duymadık. Siz yeni Note 10 modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Galaxy Note 10 Pro isimlendirmesini mı Galaxy Note 10+ isimlendirmesini mı tercih ederdiniz?

Başa dön tuşu