Samsung Galaxy Note 10 Plus görüntüleri sızdırıldı

Samsung’un Galaxy Note 10 modellerinin Ağustos’un birinci ya da ikinci haftasında tanıtılması bekleniyor. Samsung Galaxy Note 10 Plus görüntüleri internette paylaşıldı.

Samsung Galaxy Note 10 Plus imajları sızdırıldı!

Samsung’un tanıtımını yapması beklenen modellerin Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro olarak isimlendirilmesi bekleniyordu. Geçtiğimiz saatlerde sızdırılan yeni imgelere nazaran Galaxy Note 10 serisinin üst model üyesi Pro yerine, Galaxy Note 10+ olarak isimlendirilecek.

Sızdırılan imajlar biraz bulanık olsalar da, bu halde gerçek manzaralardan yapılan birinci sızıntılar olduğu için kıymetli bir rol oynuyor. Telefonun açılışı sırasında ekranda çıkan Galaxy Note 10+ yazısı da dikkatleri çekiyor. Bununla birlikte bir alt imajda bulunan ekran içi kamera da evvelki sızıntılarla uyumluluk göstermekte. Modelin epey ince çerçevelere sahip olduğunu da görebiliyoruz.

Bu manzaraların haricinde art kasaya ilişkin bir imaj de bulunuyor, lakin bu imaj çok fazla bulanık olduğu için buraya koymaya ihtiyaç duymadık. Siz yeni Note 10 modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Galaxy Note 10 Pro isimlendirmesini mı Galaxy Note 10+ isimlendirmesini mı tercih ederdiniz?

Başa dön tuşu