Samsung Galaxy Ring Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Giyilebilir teknoloji alanındaki yenilikçi ürünlere Samsung tarafından bir yenisi daha ekleniyor. Akıllı yüzük modeli Samsung Galaxy Ring, özellikleri ve tasarımı ile öne çıkıyor. Bu rehberde söz konusu giyilebilir ürüne dair merak edilen soruları cevaplayacağız.

Samsung Galaxy S24 serisi ve Galaxy AI isimli yapay zeka özelliklerinin tanıtıldığı Galaxy Unpacked’da gösterilen Galaxy Ring, MWC 2024 etkinliğinde sergilendi. Açıklanan yeni özelliklere göre akıllı yüzük, kullanım deneyimini üst seviyeye taşıyacak işlevler içeriyor.

Sağlık odaklı özellikleri ile gündeme gelen Samsung Galaxy Ring fiyatı, işlevleri ve çıkış tarihi sektörü yakından takip edenler tarafından merak ediliyor. İşte, teknoloji devinin en yenilikçi girişimi akıllı yüzük hakkındaki detaylar!

MWC 2024: Neler Tanıtıldı?
TEKNOLOJİ

MWC 2024: Neler Tanıtıldı?

MWC 2024 etkinliğinde hangi ürünler tanıtıldı sorusunun yanıtını merak eden kişiler için rehber hazırladık. İşte heyecan verici ürünlere dair detaylar!

Samsung Galaxy Akıllı Yüzük Özellikleri

Çok şık bir görünüme sahip olan akıllı yüzük uyku takibi ve kalp atış hızı dahil olmak üzere sağlık ile ilgili çeşitli özellikler sunacak. Galaxy Ring’in işlevleri arasında uyku esnasında yapılan hareket sayısı ve uykuya dalmak için yatakta geçirilen süre ölçümleri de yer alıyor.

Samsung Health ekosisteminin bir parçası olarak gelecek Galaxy Ring, Samsung Galaxy Watch ile uyumlu olacak. Kullanıcılar, bu uyumluluk sayesinde sağlığına dair bilgileri kolayca takip edebilecek.

Piyasaya sürülmeye hazırlanan yeni akıllı yüzük modeli bir dizi farklı boyut içerecek. Böylece çok daha fazla kişiye hitap edecek. Cihaz ayrıca altın, seramik siyahı ve platin gümüş olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunacak.

Ürünün en dikkat çekici özelliği, kullanıcılara ne kadar üretken olabileceğini gösteren bir canlılık puanı olacak. Canlılık puanı, kişinin fiziksel ve zihinsel hazırlığına dair toplanan veriler ile belli olacak.

Akıllı yüzüğe sahip olan kişiler, bazı akıllı telefonlardaki gibi temassız ödeme seçeneğiyle günlük hayatı çok daha kolay hâle getirecek bazı avantajlara erişebilecek. Peki, en iyi akıllı yüzük modelleri arasında yerini almaya hazırlanan Samsung Galaxy Ring ne kadar fiyata satılacak?

Samsung Galaxy Ring Fiyatı

Samsung Galaxy Ring modelinin 300 dolar ila 350 dolar civarında fiyat etiketiyle satışa sunulacağı iddia ediliyor. Akıllı yüzüğün ücreti ile ilgili henüz resmî bir açıklama yapılmadı. Bu nedenle farklı fiyat ile piyasaya sürülebilir. Galaxy Ring’in rakibi Oura Ring 3 ise 299 dolar başlangıç fiyat etiketine sahip.

Samsung Galaxy Ring Çıkış Tarihi

Güney Kore merkezli teknoloji devi tarafından geliştirilen Galaxy Ring’in temmuz veya ağustos ayında düzenlenmesi beklenen Galaxy Unpacked etkinliğinden sonra piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Samsung’a Yeni Rakip: Amazfit Helio Ring Akıllı Yüzük Özellikleri ve Fiyatı
TEKNOLOJİ

Samsung’a Yeni Rakip: Amazfit Helio Ring Akıllı Yüzük Özellikleri ve Fiyatı

9 – 12 Ocak tarihlerinde düzenlenen CES 2024 fuarında tanıtılan ürünler arasında yer alan Amazfit Helio Ring akıllı yüzük özellikleri nelerdir? Fiyatı ne kadar?

Bu rehberde Samsung Galaxy Ring ne kadar fiyata satılacak sorusu dahil olmak üzere merak edilen bazı soruları yanıtladık. Akıllı yüzük ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu