Samsung Galaxy S10 Plus kamera deneyimi!

Özellikle en son gelen güncellemeyle birlikte gece modunun eklendiği Samsung Galaxy S10 Plus kamera tecrübesi görüntüsüyle karşınızdayız. Bakalım S10 Plus ile nasıl fotoğraflar çektik?

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S10 Plus ile daha evvel pek çok görüntü hazırlamış, teknoloji severlerin Galaxy S10 Plus ile ilgili merak ettiği bilgileri paylaşmıştık. Videolarımızı izlemediyseniz, aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

Bu videomuzda ise Samsung’un art tarafta 3, ön tarafta da 2 kameraya sahip, toplamda 5 kameralı Galaxy S10 Plus, en son güncellemelerle bir arada nasıl bir fotoğraf ve görüntü tecrübesi bizlere sunuyor, onu sizlerle paylaşıyoruz.

Galaxy S10 Plus kamera deneyimi! Yeni gece modu ve tüm özellikler!

Samsung, Galaxy S10 Plus modeliyle bir arada art tarafta 12 Megapiksel çözünürlüğünde, f/1.5 – f /2.4 değişken diyafram pahasına sahip geniş açılı ana kamera ile bir arada geliyor. Art taraftaki ikinci kamera, 12 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.4 diyafram kıymetine sahip, 2x optik yakınlaştırma yapabilen telefoto lens ile birlikte geliyor. Üçüncü kamera ise f/2.2 diyafram bedeline sahip ultra geniş açılı kamera. Bu kamerayla bir arada 123 derecelik ultra geniş açılı fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

Video tarafında ana kamera ile 4K 60 FPS görüntü kaydı yapabilirken, ayrıyeten Full HD çözünürlükte muhteşem istikrarlı görüntüler çekebiliyorsunuz. Çift OIS dayanağına de sahip olan Galaxy S10 Plus, yapay zeka ve çift optik imaj sabitleme tecrübesiyle birlikte hem önde hem de geride epeyce başarılı görüntüler da kaydedebiliyor.

Önde yer alan 10 Megapiksellik f/1.9 diyaframa sahip ana kameraya, 8 Megapiksel çözünürlüğünde derinlik algılama için kullanılan kamera eşlik ediyor. Ön kamerada geniş açı seçeneği ile bir arada küme selfielerini çok daha kolay çekebiliyorsunuz. Ayrıyeten ön kamerada da bulunan 4K görüntü kayıt özelliği dikkat çekiyor.

Şimdi dilerseniz, sizi görüntümüz ile baş başa bırakalım. Bakalım Galaxy S10 Plus kamera tecrübesi nasıl? İyi seyirler…

Başa dön tuşu