Sony Xperia 20 Render görüntüleri ile karşınızda!

Son vakitlerde mobil departmanda değerli problemler yaşayan Sony, güçlü ve tezli modellerle daha yeterli hale gelmek için çabalıyor. Şirketin orta segment modeli Sony Xperia 20, Render imajları ile ortaya çıktı.

Sony Xperia 20 Render manzaraları ile ortaya çıktı!

Mobil departmanda yapılan çıkarmaları ve zarar açıklamaları ile sık sık gündeme gelen Sony, tüm bu yaşananlara karşın yeni akıllı telefonlarından umutlu. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan amiral gemisi modelin akabinde, şirketin yeni orta segment telefonunun da Render imajları ortaya çıktı.

Modele ilişkin ön yüz dizaynına baktığımızda, üst çerçevelerin hala biraz kalın durduğunu söyleyebiliriz. Sony kullanıcılarının en çok şikayet ettiği mevzulardan birisi de, modellerdeki çerçevelerin kalınlığı noktasındaydı. Yeniden de evvelki modellere nazaran gözle görülür bir daralma yaşandığını da ekleyelim.

Bununla birlikte art tarafta ise çift arka kamera görüyoruz. Bu kameranın çabucak üstünde ise çift tonlu bir led flaş bulunuyor. Evvelki Sony modellerinde olduğu üzere bu modelde de parmak izi sensörü yan çerçevede yer alıyor. Modelle ilgili teknik detaylar ise şu an için bilinmiyor.

Başa dön tuşu