Türkiye’de ilk! OnePlus 7 Pro kutusundan çıkıyor

OnePlus 7 Pro kutu açılışı görüntüsü ile karşınızdayız. Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan ve tanıtımından sonra özellikleriyle birden fazla kullanıcı tarafından beğenilen OnePlus 7 Pro, kutusundan çıkıyor. Bu görüntüde OnePlus 7 Pro özellikleri ile bize nasıl bir tesir bırakacak yakından bakıyoruz.

OnePlus 7 Pro kutu açılışı

OnePlus 7 Pro, bir alt modeli ile birlikte tanıtıldı. Ekran özellikleri ve çentiksiz tasarımı ile dikkat çeken telefon, kendisine güç veren işlemci ile de çok konuşuldu. Snapdragon 855 üzere bir işlemci ile gelen ve bu işlemcisine 12 GB RAM takviye veren telefon tasarımı ile de dikkat çekti. Pekala, bu kadar konuşulan telefonun kutusundan neler çıkıyor? Bakalım OnePlus 7 Pro bizi nasıl karşılıyor?

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri kutu açılışı videomuzla baş başa bırakalım. Uygun seyirler…

OnePlus 7 Pro özellikleri

Telefon, markanın en savlı telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda kullanılan en güçlü işlemcilerden birisi olan Qualcomm üretimi Snapdragon 855 işlemcisi ile gelen telefona 12 GB RAM eşlik ediyor. Farklı depolama alanları ile farklı RAM seçeceklerine sahip olabilen telefon güç tarafında olduğu üzere tasarım konusunda da epey argümanlı. O denli ki, telefon çentiksiz bir tasarım ile bizleri karşılıyor. Ön kamera, telefonda pop-up halinde bir tasarım ile gelmiş. Kaydırmalı olarak isimlendirebileceğimiz bu ön kamera, muhtaçlık anında bizleri tabir yerindeyse telefonun içerisinden çıkarak karşılıyor.

Kamera tarafı da epey güçlü!

Telefon art tarafta 3 kamera ile bir arada geliyor. Bu üç kamera, ana kamera, telefoto kamera ve geniş açı kamera olarak karşımıza çıkıyor. 3 kamera, farklı çekim talihi ile bize farklı modlar sunabilirken, ana kameranın 48 MP çözünürlüğünde gelmesi de epey kıymetli hususlardan. Telefon hakkında daha fazla ayrıntısı videomuzdan öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu