Uygun fiyatlı Casper Via G4 inceleme!

Uygun fiyatlı telefonları inceleme serimize bu sefer Casper akıllı telefon ailesinin yeni üyesi Casper Via G4 inceleme ile devam ediyoruz. Tasarımı ile birçok kullanıcının ilgisini çeken telefon farklı özellikleri kullanıcıları ile buluşturuyor. Bakalım Casper Via G4  özellikleri neler?

Casper VIA G4 bizlere neler sunuyor?

Casper uygun fiyatlı telefonu ile karşımızda. Bilhassa tasarımsal olarak ilgi cazip bir halde karşımıza çıkan telefon 2 farklı renk ile karşımıza çıkıyor. Kozmik mavi ve uzay siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satın alınabilen telefon, uygun fiyata çift kameralı telefon almak isteyenler için de hoş bir alternatif oluşturuyor. Bakalım uygun fiyata Casper Via G4 özellikleri ile bizlere neler sunuyor. Casper Via G4 inceleme yayında!

Casper VIA G4 özellikleri

Tasarım

Uygun fiyatlı telefonlar ortasında tasarımı ile dikkat çeken telefon karşımıza damla çentik tasarımı ile çıkıyor. 6.22 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan telefon, yüksek ekran kasa oranı ile hayli şık duruyor. Kozmik mavi ve uzay siyahı olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulan telefon 3D cam tasarımı ile hayli şık gözüküyor.

Ekran

Telefon 6.22 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip ve bu ekran damla çentik tasarımı sayesinde yüzde 82 üzere bir ekran kasa oranı ile karşımıza çıkıyor. Telefonun ekranı 720X1520 çözünürlüğe sahipken, 450 Nit parlaklık verebiliyor.

Kamera

Telefon hem uygun fiyatlı olması hem de art tarafta iki kameraya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Art tarafta bulunan ana kamera 13 MP çözünürlüğünde ve f/1.8 diyaframa sahip. Art kamera, 2 MP çözünürlük  f/2.0 diyafram ile geliyor ve ana kamera ile bir arada portre fotoğrafları çekebiliyor. İçerisinde birçok mod ile birlikte gelen kamera Full HD görüntü kaydı çekebiliyor.

Ön kamera ise 8 MP çözünürlük, F/2.0 diyafram ile birlikte geliyor ve selfie sırasında yüz hoşluğu modu ile kullanıcıları tatmin ediyor. Kamera, Full HD görüntü kayıt yeteceğine sahip.

İşlemci

Casper Via G4 özellikleri ortasında işlemci de dikkat çekiyor. Telefon, MediaTek Helio P22 ile geliyor ve bu işlemci 8 çekirdeğe sahip.  Bu işlemciye, 3GB RAM eşlik ediyor.

Depolama

32 GB depolama alanı ile bir arada gelen telefon, hafıza kartı takviyesine sahip ve hafızası 288 GB‘a kadar artırılabiliyor.

Başa dön tuşu