WhatsApp kişileri için önemli güncelleme yayınlandı!

Popüler iletileşme uygulaması WhatsApp, son vakitlerde pek çok yeniliği bünyesine kattı. Bununla birlikte son güncelleme, beraberinde birtakım yenilikleri daha getirdi. Pek çok kişi için sorun sayılabilecek bir durum, yeni güncelleme ile çok daha kolay bir hale geliyor. WhatsApp kişileri için yayınlanan kıymetli güncellemeye dair ayrıntılar haberimizde!

WhatsApp şahısları için gelen güncelleme ekleme ve denetimi kolaylaştırıyor!

WhatsApp’da yeni bir görüşme başlatabilmek için, öncelikle bu kişiyi rehbere kaydetmeniz gerekiyor. Tek bir ileti için dahi olsa, birinci ileti için numarayı rehberinize kaydetmek zorundasınız. Bu durum sonucunda rehberiniz gereksiz dolu bir hal alabilir. WhatsApp tarafından yayınlanan yeni güncelleme bu durumu çok daha kolay bir hale getiriyor. Artık uygulama üzerinden direkt olarak numarayla görüşme başlatmanız yahut kişinin WhatsApp kullanıp kullanmadığını kontrol etmeniz mümkün olacak!

Yeni bilhassa birlikte görüşme başlatabilmek için kişiyi rehbere kaydetmek zorunda olmayacaksınız. Ayrıyeten WhatsApp kullanıp kullanmadığını öğrenmek istediğiniz kişiyi de, direkt olarak uygulama üzerinden denetim etme bahtına sahip olacaksınız. Yeni özellikten faydalanabilmek için uygulamayı en son sürüme güncellemeniz gerekiyor.

Başa dön tuşu