Redmi K20 Pro için Android Q beta müjdesi

Gücünü Snapdragon 855’ten alan Redmi K20 Pro, amiral gemisi katili olarak satışa çıkmaya hazırlanıyor. Yakın vakitte tanıtılan akıllı telefon, tanıtımının çabucak akabinde Android Q beta programına eklendi. Redmi K20 Pro Android Q beta programı listesinde kendine yer buldu.

Redmi K20 Pro Android Q beta programına eklendi

Redmi Marka Yöneticisi Lu Weibing, ayın birinci günlerinde ‘Android Q yüklü yeni bir amiral gemisi’nin sinyallerini vermişti. Fakat, Redmi K20 Pro modelinin programa bu kadar erken dahil edileceği varsayım edilmiyordu. Ama beklenen olmadı, Redmi K20 Pro Android Q beta programına dahil edildi.

K20 Pro ile birlikte Android Q beta programına dahil olan modeller üçe çıkmış oldu. Daha evvel de Xiaomi Mi MIX 3 5G ve Mi 9 modelleri bu listede yer alıyordu.

Beta güncellemesini yüklemek için birinci olarak belirtilen belgeyi indirmek gerekiyor. Akabinde süratli önyükleme modu ile yükleme başlıyor.

İşletim sistemi şimdi beta basamağında olduğu için çözülmemiş birtakım sıkıntıların olduğunu belirtmekte yarar var. Bu kusurlar ortasında Google Drive’daki tüm görüntülerin görünmemesi, her Bluetooth klavyeye bağlanamama üzere yanlışlar yer alıyor.

Başa dön tuşu