Xiaomi CEO’su Mi Band 4 posteri yayınladı!

Xiaomi’nin tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan akıllı bileklik serisi Mi Band 4. kuşağı ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacak olan Mi Band 4 tasarımı ise Xiaomi CEO’su tarafından gösterildi. Bakalım Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği nasıl görünüyor?

Xiaomi Mi Band 4 tasarımı doğrulandı!

Geçtiğimiz günlerde çevrimiçi bir mağazada satışa sunulan Mi Band 4 bu kez Xiaomi CEO’su tarafından paylaşılan poster ile gündemde. 11 Haziran tarihinde resmiyet kazanacak olan tanınan akıllı bilekliğin en yeni sürümünün tasarımı da böylelikle doğrulanmış oldu.

Lei Jun tarafından Weibo üzerinde paylaşılan görsel renkli ekranı ve çeşitli arayüzleri gösteriyor. Her geçen yıl daha çok özellik kazanarak gelen Mi Band serisinin son üyesi ayrıyeten bir evvelki modele nazaran yüzde 39.9 daha büyük ekrana sahip olacak.

Bluetooth 5.0 dayanağı, 135 mAh batarya ve NFC takviyesine sahip olması beklenen modelin yaklaşık 50 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Model hakkındaki başka tüm detaylarınsa 11 Haziran tarihinde resmiyet kazanması bekleniyor. Peki siz akıllı bilekliğin yeni ekranını nasıl buldunuz?

Başa dön tuşu