Xiaomi mağaza açılışına gittik! Telefon hediyeli vLog

Ülkemiz de dahil olmak üzere dünya çapında büyük ilgi gören Xiaomi, Türkiye’deki üçüncü Xiaomi Mi Store açılışını gerçekleştirdi. Bizim de açılışına katıldığımız Xiaomi Mi Store Akasya AVM mağazasında takipçilerimizle bir ortaya geldik. Yeni Xiaomi Mi Store, birçok kişi tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Xiaomi Mi Store Akasya AVM mağazası açılış videomuzla baş başa bırakalım. Uygun seyirler…

Xiaomi Mi Store Akasya AVM mağaza açılışı

Vadi İstanbul ve Forum İstanbul’da bulunan mağazaların akabinde üçüncü Xiaomi Mi Store mağazasının bulunduğu Akasya AVM’de saat 13:00‘da başlayan etkinlikte Hakkı Alkan da takipçileriyle buluştu. Mi Store’u da bu sayede takipçilerimizle birlikte gezmiş olduk.

15 Haziran Cumartesi günü Akasya AVM’de düzenlenen yeni Xiaomi Mi Store açılışı ile mağazada akıllı telefondan MI band’e, notebooktan drone’a, kettle’dan scooter’a yeni kuşak teknolojik eserler sergilendi. Bundan sonra Avrupa Yakası’nda da faaliyet gösterecek olan Xiaomi’nin tüm eserlerini yeni mağazada bulabilirsiniz.

Telefon armağanı için yapmanız gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Herkese selamlar. Haberler hoş ✌???? Şahane bir ikramım var. Xiaomi Redmi Note 7 (sıfır, garantili) ???? Bu hediyeyi kazanmak için yapmanız gerekenler çok kolay. Aşağıdaki hesapları takip etmek, aşağıya bir arkadaşınızı etiketlemek, bu gönderiyi beğenmek. Hediyeyi 1 hafta sonra canlı yayında kime göndereceğimizi belirleyeceğiz. İstediğiniz kadar arkadaşınızı etiketleyebilirsiniz. Takip etmeniz gereken hesaplar ???????? @evofone @Mistoreturkiye @tolgakucukyilmaz @hakki_alkan ????????????????????????

Hakkı Alkan (@hakki_alkan)’in paylaştığı bir gönderi (15 Haz, 2019, 11:59öö PDT)

Başa dön tuşu