Xiaomi Mi A3 kutu içeriği ve özellikleri ortaya çıktı

Xiaomi Mi CC9e modelinin küresel versiyonu olacak Xiaomi Mi A3 özellikleri ve kutu içeriği ile ortaya çıktı. Orta segmentte iddialı özellikleri ile dikkat çekecek olan model, pek çok kişi için iyi bir seçenek olabilir.

Xiaomi Mi A3 ortaya çıktı!

Son vakitlerde ufak sızıntılarla gündeme gelen Mi A3, uzunca bir müddettir belirsizliğini koruyordu. Bugünün birinci saatlerinde yeni modele ilişkin kutu tasarımı, kutu içeriği ve özellikler ortaya çıktı.

Sade bir kutu tasarımına sahip olan Mi A3, kutu üstünde farklı renk seçenekleri ile modeli sergiliyor. Bu imaja nazaran modelin mavi, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olacağını görüyoruz. Kutu üstünde görüldüğü kadarıyla modelin üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu gözüküyor.

Xiaomi Mi A3 kutu içeriği

Xiaomi Mi A3 modelinin kutu içeriğine baktığımızda şarj adaptörü, telefon ve kablonun bulunduğunu görüyoruz. Şarj adaptörünün değerleri hakkında bilgi bulunmasa da, 18W olduğu biliniyor. Ayrıyeten yan taraflarda bulunan kutularda kulaklık olduğu da iddia ediliyor.

Xiaomi Mi A3 özellikleri

Mi A3, çentikli bir ekrana sahip. 6,08 inç büyüklüğündeki AMOLED ekran, parmak izini de içinde barındırıyor. Art kasada bulunan üçlü kamera kurulumunun ana kamerası 48 MP çözünürlüğünde iken, ön kamera 32 MP çözünürlüğünde.

4,030 mAh bataryaya sahip olan model, 18W şarj takviyesine sahip. Bununla birlikte yeni modelin Snapdragon 665 işlemciden gücünü aldığını görüyoruz. Ayrıyeten Android One programına dahil olan Mi A3, güncellemeleri de epeyce süratli alacaktır.

Başa dön tuşu