Yeni Marvel Dizisi Echo Oyuncuları, Konusu ve Yayın Tarihi

Daredevil ve Kingpin karakterlerini seven çok sayıda kişi tarafından merak içinde beklenen Echo, konusu ve oyuncuları ile öne çıkıyor. Peki, çok yakında izleyicilerle buluşacak yeni Marvel dizisi neler sunacak?

Bu rehberde süper kahraman dizileri izlemekten keyif alan kişilere hitap eden Echo ne anlatıyor sorusu dahil olmak üzere merak edilen bazı soruları yanıtlayacağız.

Echo Konusu

Marvel evreninde geçen yeni dizi Echo, Kingpin’in üvey kızı Maya Lopez’in hikâyesini anlatıyor. Aile ve toplumun anlamını benimsemesi gereken Lopez, geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır. Mini dizide Kingpin’in yanı sıra Daredevil olarak bilinen Matt Murdock da bulunuyor.

Echo Oyuncuları

 • Alaqua Cox
 • Vincent D’Onofrio
 • Devery Jacobs
 • Charlie Cox
 • Zahn McClarnon
 • Alexis Capozzi
 • Christopher Cocke

Echo oyuncuları arasında Alaqua Cox, Vincent D’Onofrio, Devery Jacobs ve Charlie Cox dahil olmak üzere pek çok isim bulunuyor. Echo karakterini Alaqua Cox, Wilson Fisk olarak bilinen Kingpin karakterini Vincent D’Onofrio, Daredevil olarak bilinen Matt Murdock karakterini ise Charlie Cox canlandıracak.

Vincent D’Onofrio bu zamana kadar 2001-2011 yılları arasında yayımlanan Law & Order: Criminal Intent, 2016 yılında vizyona giren The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili), 1997 yapımı Men in Black (Siyah Giyen Adamlar) dahil olmak üzere pek çok yapımda yer aldı.

Alaqua Cox daha önce 2021 yılında yayımlanan Hawkeye isimli dizide yer almıştı. Alaqua, toplamda 6 bölümden oluşan dizide de Echo olarak bilinen Maya Lopez karakterini canlandırmıştı.

Marvel Filmleri Hangi Sırayla İzlenir?
Sinema

Marvel Filmleri Hangi Sırayla İzlenir?

Marvel filmleri izleme sırası nasıl olmalı sorusunun yanıtı, Marvel evreninde yer alan süper kahraman yapımlarını daha önce izlememiş olan kişiler tarafından oldukça merak ediliyor.

Echo Karakterleri

 • Echo
 • William Lopez
 • Kingpin
 • Daredevil
 • Julie
En İyi Disney Plus Dizileri - 2023
İNTERNET

En İyi Disney Plus Dizileri – 2023

Disney Plus, Türkiye’de resmi olarak faaliyet göstermesiyle birlikte popüler Disney Plus dizileri erişime sunuldu.

Echo Yayın Tarihi

Duyurulduğu günden itibaren merak içerisinde beklenmeye başlanan Echo isimli yeni Marvel dizisi 9 Ocak 2024 tarihinde Disney Plus ve Hulu üzerinden yayımlanacak. En iyi mini diziler arasında yerini almaya hazırlanan Echo’nun toplamda 5 bölüme sahip olması bekleniyor.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Disney Plus Filmleri - 2023
Sinema

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Disney Plus Filmleri – 2023

Başarılı içerikleriyle sosyal medyada adından söz ettiren dijital yayın platformunda birbirinden kaliteli dizi, film ve belgeseller yer alıyor.

Bu rehberde Kingpin ve Daredevil olmak üzere çeşitli karakterlerin yer aldığı Echo ne anlatıyor sorusu dahil olmak üzere merak edilen bazı soruları cevapladık. Peki, Marvel evreninde geçen yeni dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu