Acilen bırakmalısınız! Kamu spotu içerir (Video)

Güvenli olmayan bilgisayarlardan kullanıcıların ve şirketlerin başı pek çok vakit yanıyor. Pekala kullanıcılar ne yapmalı? İnançlı olmayan bilgisayarlarınızı ivedilikle bırakmalısınız. Kamu spotu tadında eğlenceli videomuzla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Sponsorlu içerik

HP, bilhassa kurumsal taraftaki çalışanların hayatını kolaylaştıran güvenlik tedbirlerine sahip dizüstü bilgisayar modelleriyle karşımıza çıkıyor. HP EliteBook serisi ismi altında satışa sunulan bu bilgisayarlar, Windows 10 Pro işletim ve bunun yanı sıra HP’ye özel birçok güvenlik tedbiri ile birlikte geliyor. Bu güvenlik tedbirleri sayesinde kendinizi daha inançlı hissedebiliyorsunuz.

HP güvenlik tedbirleri ile neler sunuyor?

Güvenlik ile ilgili tahlillerimizden bahsetmek gerekirse, PC tarafında yalnızca aygıtları değil birebir vakitte kullanıcıların kimlik bilgilerini ve bilgilerini de koruyan güvenlik tahlilleri sunuyor. HP Mühlet Start güvenlik tahlilleri, bilgisayarları en temel seviyesinden itibaren muhafaza altına alıyor.

HP Multi-Factor Authenticate teknolojisi ise yedinci jenerasyon Intel Core Intel Core işlemcilerle çalışan HP Seçkine serisi bilgisayarlarda, Intel Authenticate teknolojisiyle entegre formda güvenlik sunuyor. Güçlü ve çok faktörlü kimlik doğrulama özelliklerine sahip olan bu teknoloji, birçok güvenlik tedbirini bir ortaya getirerek bilgisayarınıza karşı yapılan atakları engellemeyi başarıyor.

HP Mühlet Run özelliği ise bilgisayarınıza ziyan verebilecek olan yazılımlara karşı muhafazaları faal kılıyor. Bu sayede bilgisayarınızın ziyanlı yazılımlardan ziyan görmesini engelleyebilirsiniz. HP Mühlet Recover ile bir ağ ilişkisi kullanarak en şimdiki evraklarınızı süratli ve inançlı bir formda bilgisayara geri yükleyebiliyor.

Ayrıca HP Mühlet View özelliği sayesinde hareket halinde çalışanlar, örneğin toplu taşıma araçları üzere meraklı gözlerin aygıtlarda yapılanlara baktığı ortamlarda, ekranlarını öbür şahıslardan saklayabiliyorlar. Onların görmesini engelleyebiliyorlar.

Başa dön tuşu