Batarya canavarı Vivo Y3 satışa sunuldu!

Fiyatı ve sahip olduğu özellikler ile isminden kelam etmesi beklenen Vivo Y3, Çin’de çok uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Birinci bakışta devasa bataryası ve dizaynıyla dikkat çeken Vivo Y3 özelliklerine bir göz atalım.

Vivo Y3, 5.000 mAh batarya ile geliyor

Çin’de resmi olarak piyasaya sürülen ve yaklaşık 217 dolar (~1.313 ₺) fiyatla satışa sunulan telefon, Vivo Y17’ye benzerliği ile dikkat çekiyor. Bu benzerlik, yalnızca donanım  ya da teknik özelliklerle hudutlu kalmamakla bir arada dizaynları da epeyce benziyor.

Her iki telefon da damla çentikli ekrana sahip ve art taraflarında üç modüllü art kamera ve parmak izi okuyucusu ile birlikte iki tonlu gradyan kaplama bulunuyor.

6,35 inç ekran bulunan cihazın ekran/kasa oranı ise yüzde 89 ve rakiplerine oranla epey güçlü bir yapıya sahip. 16 MP ön kameraya, art kamerasının 120 derece geniş açı lensi, derinlik sensörü ve 13 MP ana kameraya sahip toplam 3 kamera barındıran Vivo Y3, sekiz çekirdekli 2.3 GHz suratında MediaTek Helio P35 işlemci, 4 GB RAM ve arttırılabilir 128 GB dahili depolama alanı sunuyor. Ayrıca cihaz 9V/2A Flash şarj ve ters şarj dayanağı olan 5.000 mAh bataryaya sahip.

Başa dön tuşu