Galaxy A10e Geekbench skoru belli oldu

Samsung bu yıl hayatımıza ‘e’ ekini soktu. Birinci olarak Galaxy S10e ile hayatımıza giren bu ek artık de Galaxy A10e ile varlığını devam ettiriyor. Hem WiFi İttifakı hem de FCbC tarafından onay almış olan Galaxy A10e Geekbench skoru ile karşımıza çıktı. SM-A102U model numarasına sahip olan telefon yakında tanıtılabilir.

Galaxy A10e Geekbench skoru ile işlemcisi ortaya çıktı

Galaxy A10e Geekbench skoru ile birlikte telefon hakkında birtakım bilgiler de netlik kazanmış oldu. Telefon performans testinde tek çekirdekte 1163 puan aldı. Çift çekirdekte aldığı puan ise 3581 olarak kaydedildi.

Yeni akıllı telefon çıkan bilgilere nazaran, gücünü 1.35 GHz suratında çalışan Exynos 7885 işlemciden alıyor. Bu açıdan Galaxy A10 modelinden ayrılıyor. Bildiğiniz üzere Galaxy A10’da Exynos 7884 işlemci kullanılıyor. Android 9 sürümü ile gelen Galaxy A10e’de tıpkı Galaxy A10 modelinde olduğu üzere 2 GB RAM kullanılıyor.

İşlemci dışında iki model ortasındaki farkların tam olarak ne olacağı şimdilik merak ediliyor. Varsayımlar ufak bir ekran ya da batarya farklılığı üzerinde ağırlaşıyor. Fakat telefon hakkında daha ayrıntılı bilgiler ilerleyen günlerde ortaya çıkacaktır.

Başa dön tuşu