Galaxy J7 serisi için Android Pie müjdesi!

Samsung’un Galaxy J serisi uygun fiyatı ile ülkemizde yüksek satış sayılarına ulaşmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Galaxy J7 Android Pie güncellemesini yayınlayan teknoloji devi bu sefer Galaxy J7 Nxt için güncellemeyi yayınladı.

Galaxy J7 Nxt Android Pie güncellemesinin ayrıntılarına geçmeden evvel, 5.5 inç büyüklüğünde 720×1080 piksel çözünürlük sunan ekranın yer aldığı aygıtın, 1.6 GHz suratında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7870‘den güç aldığını belirtmeliyiz.

Galaxy J7 Nxt Android Pie güncellemesini aldı!

Yaklaşık 1 GB boyutunda olan ve J701FXXU6CSF1 yazılım sürüm numarasını taşıyan güncelleme, Mayıs ayı güvenlik yamalarını ve Samsung’un yeni One UI kullanıcı arayüzünü Galaxy J7 Nxt ile buluşturuyor.

Buna ek olarak geçtiğimiz hafta Rusya’da yayınlanan Galaxy J7 Pro Android Pie güncellemesi genişletildi. Meksika, İspanya ve Cezayir’deki kullanıcılar için güncellemeyi yayınlayan Samsung öteki ülkeler için çalışmalara devam ediyor.

Samsung’un bu modelleri güncellemesi kullanıcıların beğenisini kazanıyor. J7 Pro ile Galaxy J7 (2017) ortasındaki benzerlikleri dikkate aldığımızda güncellemenin Galaxy J7’ye gelme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Başa dön tuşu