Galaxy Note 10 ile ilgili bir detay daha ortaya çıktı

Lansman tarihi yaklaşırken hakkında her geçen gün yeni bir argümanın ortaya çıktığı Galaxy Note 10 modeli için yeni bir argüman daha ortaya atıldı. Bu argümanlara nazaran Galaxy Note 10 MicroSD kart slotuna sahip olmayacak. Lakin Galaxy Note 10 Pro modeli, microSD kart slotuna konut sahipliği edecek.

Galaxy Note 10 MicroSD kart girişine sahip olmayacak

Samsung’un yakın vakitte duyurması beklenen amiral gemisi modeli Galaxy Note 10’da MicroSD kart slotu yer almayacak. Lakin Galaxy Note 10’un ağabeyi olacak Note 10 Pro modelinde bu girişe yer verilmeye devam edilecek. Yani olağan Galaxy Note 10 modelinin hafızasını sonradan artırmak mümkün olmayacak.

Samsung’un Galaxy Note 10 modellerinde kulaklık girişini de kaldıracağı söyleniyor. Kulaklık girişinin kaldırılmasının akabinde MicroSD kart slotunun kaldırılması da telefonlardaki eksiklikleri çoğaltıyor. Natürel başka şirketlerin aktüel akıllı telefon modellerinde de bu türlü bir yol izlediğini görüyoruz. Bu durum, sırf Samsung tarafında bu türlü değil.

Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilere maalesef kesin gözüyle bakamıyoruz. Lakin birden fazla tezin muteber kaynaklardan çıktığı düşünüldüğünde telefonların bu bilhassa gelme ihtimali hayli bir yüksek gözüküyor.

Başa dön tuşu