Galaxy Note 10 Pro’nun kılıfı ortaya çıktı!

Samsung’un Ağustos ayında tanıtımını gerçekleştireceği yeni amiral gemisi Galaxy Note 10 hakkında her geçen gün yeni bir ayrıntı ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu sefer Galaxy Note 10 kılıfı sayesinde aygıtın tasarımı doğrulanmış oldu.

Doğrulanmış oldu diyoruz, çünkü Galaxy Note 10 kılıfına ayrıntılı baktığımızda, aygıt daha evvel ortaya çıkan 3D çizimleri ile uyumlu olduğunu görüyoruz.

Galaxy Note 10 Pro kılıfı tasarımı gözler önüne serdi!

Kılıfın altında 3.5 mm kulaklık girişine ayrılan bir alan bulunmuyor. Ek olarak üst kısımda yer alan deliğin, büyük ihtimalle kızılötesi sensör için ayrıldığını düşünüyoruz. Art taraftaki kamera ise iki başka modül haline getirimiş durumda.

Dikey bir formda konumlandırılan üç art kameranın yanındaki kısımda LED flaş ve kalp atış suratı üzere sensörlerin yer alması bekleniyor. 6.8 inç büyüklüğünde bir ekranın ( Note 10 modelinde 6.4 inç ) yer alacağı telefon, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olacak.

4710 mAh kapasiteli bataryadan beslenecek olan telefonun, art tarafında daha evvel belirttiğimiz üzere üç kamera olacak.

Başa dön tuşu